اخبارکرمان

اردوی یک روزه همکاران ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت کرمان برگزار شد

خلاصه نوشته
  • اردوی یک روزه کارکنان ستاد و بنیاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، اردوی یک روزه همکاران ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) به اتفاق خانواده در روز جمعه در محل اردو گاه شهید باهنر کمیته امداد امام خمینی شهر ماهان برگزار گردید.

در این اردوی یک روزه که با حضور مدیر دو مجموعه ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت و همکاران ستاد و بنیاد و خانواده هایشان برگزار شد بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام عربپور ضمن خیر مقدم مطالب و تذکرات مبسوطی را به همکاران ارائه نمود.

عربپور در بخشی از سخنانش گزارشی در مورد کارکرد مجموعه ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) گزارش خلاصه ای ارائه نمود و از همراهی خانواده ها با همکاران تقدیر کرد.

وی همچنین در مورد مسائل روزمره کشور و اغتشاشات اخیر به لزوم کار تبیینی در خانواده و جو معنوی و صمیمی اشاره کرد و گفت:نقش مادران در این راستا بسیار اهمیت دارد.

همچنین در این مراسم، جشن تکلیف فرزندان کارکنان ستاد و بنیاد برگزار شد و به مناسبت بزرگداشت میلاد حضرت زهرا (س) از همسران همکاران به مناسبت روز زن و همچنین از مکلفین دختر و پسر با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل به عمل آمد.

و از دیگر برنامه های این اردو میتوان به معصوم شناسی ویزه کودکان و نوجوانان،اقامه نماز جماعت،صرف نهار و ورزش و تفریح اشاره کرد.

در پایان مقرر شد جلسه علمی و معرفتی ماهیانه با حضور همکاران و خانواده ایشان در محل بنیاد مهدویت برگزار شود.

اردوی یک روزه کارکنان ستاد و بنیاد کرمان

اردوی یک روزه کارکنان ستاد و بنیاد کرمان

اردوی یک روزه کارکنان ستاد و بنیاد کرمان

اردوی یک روزه کارکنان ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت کرمان

اردوی یک روزه کارکنان ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت کرمان

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا