اخباراصفهان

گفتمان نمازی با اولیاء دانش آموزان مدارس شهر مجلسی برگزار شد

مدرس تخصصی نماز: یکی از مهمترین عوامل فساد در جامعه عدم ارتباط گیری فرزندان با خداوند است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه گفتمان نمازی با اولیاء دانش آموزان مدارس شهر مجلسی از توابع شهرستان مبارکه برگزار شد.

گفتمان نمازی با اولیاء دانش آموزان روز یکشنبه بیست و هشتم آبان ماه در سالن ورزشی دانشگاه شهر مجلسی با تدریس حجت الاسلام والمسلمین تقوی مدرس تخصصی نماز شهرستان مبارکه برگزار شد.

آثار و برکات نماز، شناخت آسیب ها و آسیب های وارده در اثر بی نمازی، تربیت صحیح فرزندان و شیوه جذب فرزندان به نماز از موضوعاتی بود که در این نشست و گفتمان مورد بررسی قرار گرفت.

مدرس نماز ضمن بیان آثار و برکات اقامه نماز تصریح کرد: همانگونه که جسم انسان نیاز به غذا و آرامش دارد، روح انسان نیز از این امر مستثنا نمی باشد لذا برای آرامش روح بهترین عمل صحبت با معبود است که شیوه های مختلفی دارد و مهمترین و آنچه خداوند به آن تأکید کرده اقامه نماز می باشد.

کارشناس نماز آرامش خانواده در گرو آرامش جامعه دانست و اظهار داشت: آرامش خانواده زمانی اتفاق می افتد که انسان در جامعه آرامش داشته باشد چرا که در صورتی که جامعه فشارهایی بر انسان متحمل شود در مقابل تخلیه آن در خانواده اتفاق می افتد و این امر متقابل است لذا با تربیت صحیح فرزندان از کودکی آرامش را در خانواده و جامعه پیاده کنید.

وی ادامه داد و گفت: یکی از مسیرهای رسیدن به آرامش (الا بذکر الله تطمئن القلوب) است که باز مهمترین این اذکار اقامه نماز می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی به بیان آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین عوامل فساد در جامعه عدم ارتباط گیری با خداوند است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا