اخبارلرستان

پخش گزارشی از نماز خانه های بین راهی استان لرستان در شبکه استانی صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، گزارشی از وضعیت نماز خانه ها و مساجد بین راهی و سرویس‌های بهداشتی استان، در ایام نوروز توسط صدا و سیمای مرکز استان با همکاری ستاد اقامه نماز استان در تاریخ یازدهم  فروردین ماه پخش شد.

مدیر ستاد اقامه نماز در بازدید از نمازخانه های بین راهی اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد با حضور و بازرسی مستمر از این اماکن عیب و نواقصی موجود را برطرف کنیم تا مسافران عزیز خاطره ای خوش از استان ما داشته باشند.

چراغی گفت: عدم نظافت سرویس‌های بهداشتی، بسته بودن درب نمازخانه‌های بین راهی، نبود وسایل گرمایشی در برخی از نمازخانه‌ها و تبدیل شدن برخی از نمازخانه‌ها به انبار که تذکرات لازم داده شده است، از جمله مشکلاتی است که در جهت رفاه مسافران نوروزی برطرف شده است.

این مقام مسئول عنوان کرد: اپلیکیشن راه نماز به جهت دسترسی آسان مسافران نوروزی راه‌اندازی شده‌ است که اطلاعات نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی در این نرم‌افزار بارگذاری شده است.

پخش گزارشی از نماز خانه های بین راهی استان لرستان توسط صدا و سیما مرکز استان پخش گزارشی از نماز خانه های بین راهی استان لرستان توسط صدا و سیما مرکز استان پخش گزارشی از نماز خانه های بین راهی استان لرستان توسط صدا و سیما مرکز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا