اخباراصفهان

از نوجوانان فعال کانون های فرهنگی مساجد و طرح نماز تقدیر شد

همزمان با عید فطر نوجوانان فعال در بیش از یکصد کانون فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان، بابت همکاری در اجرای برنامه های ماه مبارک رمضان تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، نوجوانان فعال در بیش از یکصد کانون فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان، بابت همکاری در اجرای برنامه های ماه مبارک رمضان تقدیر شدند.

مدیران مسئول کانون های مساجد با همکاری خیرین در تدارک برنامه عیدی به نوجوانان مسجد و روزه اولی، از اعضای فعال در ماه مبارک رمضان تجلیل کردند.

این برنامه شب عید فطر، روز عید، شامگاه عید و روز بعد از عید در بیش از یکصد مسجد استان اصفهان اجرا شد که بخشی از هدایا مربوط به طرح نماز بود.

جریان تجلیل از بچه های مسجدی در گذشته نیز مرسوم بوده که بچه هایی که در اجرای برنامه های مسجد در طول این یک ماه همکاری داشتند تجلیل می شدند.

کودکان حاضر در کلاس های قرآن و طرح جزخوانی قرآن نیز به سبب این همراهی و حفظ سوره های قرآن نیز هدیه گرفتند و شادمانی به همراه داشت که به یادگار خواهد ماند.

مدیر اجرایی مرکز مدیریت امور مساجد استان اصفهان با اشاره به اینکه همکاری نسل جدید در اداره مسجد لازم است، گفت: باید زمینه های همکاری همه اقشار به خصوص جوانان و نوجوانان مسجد توسط متولیان این مراکز فراهم شود.

حجت الاسلام مجتبی کوچک زاده ادامه داد: در بعضی از ماه های سال مثل ماه مبارک رمضان و محرم این همکاری ها افزایش می یابد که امکان تعمیم آن به طول سال وجود دارد.

وی ادامه داد: در طول یک ماه مبارک رمضان نوجوانان و جوانان در امور جاری مسجد مثل اذان گویی، مکبری، پذیرایی افطار و شب های قدر همکاری داشتند.

سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان گفت: اعضای کانون های مساجد در یک ماه گذشته تکاپوی خاصی برای برنامه های این ماه داشتند.

محمدتقی محمدیان افزود: برنامه های فرهنگی و متنوعی در طول این ایام توسط این افراد و مراکز اجرا شد که حال و هوای خاصی به هر محله بخشیده بود.

وی جزخوانی قرآن کریم، برگزاری محفل انس با قرآن و جشن میلاد امام حسن مجتبی(علیه السلام)، یادواره شهدا، طرح نماز و کمک به نیازمندان و طرح های فرهنگی و مسابقات را از جمله برنامه های کانون های فرهنگی و هنری در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.

تقدیر از نوجوانان فعال در مساجد اصفهان

تقدیر از نوجوانان فعال در مساجد اصفهان

تقدیر از نوجوانان فعال در مساجد اصفهان

تقدیر از نوجوانان فعال در مساجد اصفهان

تقدیر از نوجوانان فعال در مساجد اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا