اخبارخراسان جنوبی

لزوم همگرایی تمام واحدهای فعال در مساجد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی به نقل ازخبرگزاری شبستان از خراسان جنوبی حجت الاسلام حسین کمیلی-مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی- اظهار داشت: یکی از نکاتی که باید در مساجد مورد نظر باشد بحث همگرایی تمام واحدهای فعال در مساجد است.

وی در ادامه گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد و پایگاه های بسیج باید هماهنگ با یکدیگر زیر نظر امام جماعت فعالیت داشته باشند و نسل جوان را به سمت مساجد جذب کنند.

حجت الاسلام کمیلی با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد جز نهادهای فعال این مرکز دینی است، افزود: اگر بحث همگرایی همه نهادهای متولی در مساجد محقق شود به موفقیت های بسیاری خواهیم رسید و برای رسیدن به همگرایی باید از آرمان ها و منیت ها بگذریم و برنامه ها به نام مسجد و برای رضای خدا انجام شود.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با اشاره به لزوم توجه کانون های فرهنگی هنری مساجد به سلاح معرفت عنوان داشت: اگر شناخت ولایت ما قوی شود ولایتمداری ما قوی خواهد شد و حواشی کارهایی که در مسجد به وجود می آید نیز از بین می رود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری بر توجه کانون های فرهنگی هنری مساجد به سلاح معرفت تاکید دارند تا مجهز شوند؛ اگر مطیع امام زمان(عج) و نائب ایشان باشیم قطعا موفق خواهیم بود.

حجت الاسلام کمیلی در پایان بیان کرد: همگرایی سبب می شود تا نهادهای فعال در مساجد به موفقیت های خاصی دست یابند و باید همه فعالیت ها به نام دین و برای گسترش فرهنگ اسلامی انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا