اخبارفارس

از فعالین نماز شهرستان مرودشت تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ نوزدهم دی ماه، از فعالین نماز شهرستان مرودشت با حضور حجت الاسلام خاوری امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان و مدیر و معاونان اداره آموزش و پرورش شهرستان در محل مسجد جامع شهرستان مرودشت تقدیر شد.

در این مراسم حجت الاسلام خاوری ضمن تقدیر و تشکر از فعالین نماز در شهرستان مرودشت، از کسانی که در امر برگزاری نماز در ادارات و مدارس شهرستان فعالیت می‌کنند‌‌، تشکر کرد و گفت: هر فعالیتی که مرتبط با نماز باشد، قطعا مورد رضای حق خواهد بود.

وی در ادامه افزود: امیرالمومنین علی (ع) می‌فرمایند که نماز در رأس همه مسائل قرار دارد و ارزش و اهمیت آن به خوبی روشن است.

امام جمعه شهرستان مرودشت ادامه داد: کسانی که به هر دری میزنند ولی کارشان درست نمی‌شود برای این است که نماز اول وقت نمی‌خوانند. به جوان ها توصیه میکنم اگر می‌خواهند هم دنیا و هم آخرت را داشته باشند، نماز اول وقت بخوانند.

در ادامه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان مرودشت گفت: ما با جدیت مسائل مربوط به نماز را پیگیری خواهیم کرد و سعی ما بر این است در مدارس شهرستان با استفاده از روحانیون طرح امین و ائمه جماعات، نماز را به احسن وجه برگزار کنیم.

در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدیه از فعالین برتر نماز شهرستان تقدیر شد.

فعالین نماز شهرستان مرودشت فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا