اخباراصفهان

اهم فعالیت های ستاد اقامه نماز شهرستان دهاقان تشریح شد

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان دهاقان: برنامه ریزی برای نسل جوان از اولویت های ستاد اقامه نماز دهاقان در سال جدید می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اهم فعالیت های ستاد اقامه نماز شهرستان دهاقان توسط حجت الاسلام والمسلمین آب روشن دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان تشریح شد.

دبیر ستاد اقامه نماز دهاقان بیان داشت: برگزاری دوره های توانمند سازی مبلغان مدارس با بیش از ۱۰ جلسه در زمینه های مختلف از جمله رسانه و ارتباط گیری با نسل جدید از اهم فعالیت های ستاد اقامه نماز بوده است.

وی به برگزاری جلسات شورای اقامه نماز اشاره داشت و گفت: جلسات شورای اقامه نماز در سال جاری به صورت منظم و فصلی برگزار شده است.

حجت الاسلام والمسلمین آب روشن برگزاری جشن تکلیف ویژه دختران و پسران دانش آموز را از فعالیت های ستاد اقامه نماز شهرستان در سه ماه پایان سال برشمرد.

دبیر شهرستان به اهمیت اقامه نماز در مدارس اشاره کرد و گفت: پوشش کلیه مدارس جهت برپایی نماز جماعت توسط روحانیون و طلاب از اموری بود که در دستور کار قرار داده بودیم.

وی برگزاری مسابقات با محوریت نماز، اذان، انشاء نماز، تحصیح نماز و احکام نماز را از فعالیت های مشترک با آموزش و پرورش برشمرد.

آب روشن برگزاری اجلاس سراسری نماز شهرستان، برپایی نماز جماعت در ایام تعطیل در منطقه گردشگری آستانه، تجلیل از ممتازین و خادمین نماز، برپایی ایستگاه صلواتی در نیمه شعبان توسط ستاد اقامه نماز و امور دیگری را از اهم فعالیت های فرهنگی دانست.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان دهاقان به برنامه های سال پیش رو اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی برای نسل جوان از اولویت های ستاد اقامه نماز دهاقان در سال جدید می باشد.

وی برگزاری گفتمان نماز در ادارت و مدارس، راه اندازی ایستگاه به نام نماز، اردوهای تربیتی با محوریت نماز ویژه دانش آموزان و دوره های مختلف فرهنگی با محوریت نماز از جمله برنامه های ویژه نسل جدید می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین آب روشن دوره رباتیک از طرف ستاد اقامه نماز شهرستان در سه مکان مهم شهرستان را از فعالیت های سال جدید دانست.

وی راه اندازی نمازخانه ادارات و مدارس بدون نماز خانه، برگزاری اجلاس نماز شهرستان دهاقان، جلسات شورای اداری و شورای اقامه نماز شهرستان دهاقان را از دیگر فعالیت های سال جدید برشمرد و گفت: امید است در سال جدید بتوانیم جزء مروجین امر نماز باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا