اخباراصفهان

تشریح فعالیت های ستاد اقامه نماز شهرستان تیران و کرون استان اصفهان

دبیر ستاد اقامه نماز تیران و کرون: امید است در سال پیش رو بتوانیم در ترویج امر نماز قدم هایی محکم تر برداریم.

طی گفتگویی که مسئول روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان با عباس قاری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان تیران و کرون داشت، وی گزارشی از فعالیت های ستاد اقامه نماز تیران وکرون را تشریح نمود.

عباس قاری به بیان عملکرد ستاد اقامه نماز شهرستان پرداخت و بیان داشت: ستاد اقامه نماز در سطح شهرستان با همکاری فرمانداری توانسته است فعالیت های انجام دهد از جمله برگزاری دوره های آموزشی نماز بوده است.

دبیر ستاد اقامه نماز ادامه داد و گفت: از ابتدای سال بیش از ۱۰۰ جلسه گفتمان دینی برای دانش آموزان و آموزش نماز برای خانواده ها و اقشار مختلف شهرستان برگزار شده است.

وی به برگزاری منظم جلسات شورای اقامه نماز شهرستان اشاره داشت و بیان کرد: در طول سال طبق دستورالعمل ستاد اقامه نماز کشور چهار جلسه شورای اقامه نماز با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان برگزار شده است.

قاری توانمند سازی مربیان مهد کودک و ابتدایی را از دیگر فعالیت های ستاد اقامه نماز شهرستان برشمرد و گفت: دوره توانمند سازی این عزیزان با تدریس حجت الاسلام والمسلمین اخوان استاد مرکز تخصصی نماز و با حضور بیش از ۲۰۰ مربی در دو روز متوالی در شهرستان تیران و کرون برگزار گردید.

دبیر ستاد اقامه نماز به برگزاری جلسات با یاوران نماز، فرماندهان بسیج متوسطه دوم و دبیران دستگاه ها اشاره کرد و این امور را از دیگر جلسات برگزار شده در طول سال به صورت دفعات برشمرد.

مسئول ستاد اقامه نماز تیران و کرون حضور امام جمعه شهرستان در نماز جماعت مدارس را از اهم فعالیت ها برشمرد و گفت: علاوه بر حضور در نماز جماعت مدارس، اقامه نماز وحدت به صورت ماهانه و در مناسبت های مختلف بین ادارات نیز اقامه شده است.

وی پیگیری برای حضور ائمه جماعات در ادارات، برگزاری جشن تکلیف، حضور اساتید مرکز تخصصی قم در شهرستان و برگزاری گفتمان دینی و جلسات آموزش خانواده را از برنامه های ستاد اقامه نماز شهرستان دانست.

عباس قاری در پایان بیان داشت: امید است در سال پیش رو بتوانیم در ترویج امر نماز قدم هایی محکم تر برداریم و فعالیت های بیشتری در زمینه ترویج امر نماز داشته باشیم.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان افزود: در راستای ترویج امر نماز در حال برنامه ریزی هستیم تا در سال پیش رو فعالیت ها را گسترش بدهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا