اخباراردبیل

جلسه شورای اداری شهرستان اردبیل برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل گفت: یکی از دلایل عمده کاهل نمازی و بی نمازی افراد در جامعه نداشتن آگاهی از فلسفه و عدم درک اهمیت و آثار و برکات نماز در زندگی فردی و اجتماعی می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، جلسه شورای اداری شهرستان اردبیل با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، فرماندار اردبیل و سایر اعضاء روز چهارشنبه پنجم بهمن در سالن فرمانداری برگزار گردید.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در این جلسه ضمن تبریک حلول ماه رجب و آرزوی بهره مندی از فیوضات این ماه، با اشاره به اهمیت و جایگاه والای نماز در دین مبین اسلام گفت: یکی از دلایل عمده کاهل نمازی و بی نمازی افراد در جامعه نداشتن آگاهی از فلسفه و عدم درک اهمیت و آثار و برکات نماز در زندگی فردی و اجتماعی می باشد.

وی با اشاره به در پیش بودن برگزاری اجلاس سراسری نماز، با عنوان “نماز،مدرسه،دانشگاه،خانواده و معلمان آینده” اظهار داشت: باید بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت کشور، اجلاس استانی نماز بصورت باشکوه و با حضور فعال همه دستگاههای اجرائی برگزار گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز در جلسه شورای اداری شهرستان اردبیل با اشاره به برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره  حضرت زهرا( س)، از ادارات شهرستان خواست تا با اطلاع رسانی و تبلیغ گسترده زمینه حضور کارکنان و خانواده های آنان را در این مسابقه معنوی فراهم آورند.

جلسه شورای اداری اردبیل

جلسه شورای اداری اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا