اخبارگلستان

تاکید استاندار گلستان به نظارت دائم بر نمازخانه‌ها و اماکن بین راهی استان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، آخرین جلسه شورای اداری استان در سال ۱۴۰۱ به میزبانی استانداری و با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و سایر مدیران استانی در روز شنبه ۲۰ اسفندماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت نمازخانه ها و مساجد بین راهی در استان، خواستار توجه و اهتمام ویژه مدیران مربوطه به تکمیل و تجهیز این اماکن شد.

قاسم محمدی با اشاره به برگزاری پویش همراهان سفر ایمن در کشور گفت: این پویش با هدف ایجاد معونیت در کنار امنیت سفر و با شعار سفر ایمن با یاد خدا و همراهی شما، از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۲ به مدت ۲۱ روز متوالی برگزار خواهد شد.

وی افزود: طبق هماهنگی انجام شده مقرر است در ایستگاه های معین شده با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل پایانه بسته های فرهنگی و ملزومات و محتوای نمازی به مسافران ارائه شود و روحانیون مستقر در این ایستگاه ها ضمن اقامه نماز جماعت به پاسخگویی مسائل شرعی و شبهات معنوی بپردازند.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، فعالیت های بنیاد مهدویت استان با همکاری کانون های مهدوی در نیمه شعبان را تشریح کرد.

استاندار گلستان با تقدیر از تلاش تمامی مدیران در سال جاری ، خاطرنشان کرد: مدیران باید برای به نتیجه رسیدن برنامه‌ها و تحقق وعده‌های داده شده پیگیری، تلاش و سماجت در کار را داشته باشند.

زنگانه با تاکید به اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی گلستان، تصریح کرد: به هیچ عنوان عدم مناسب بودن فضای نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی و اماکن عمومی بین شهری را شایسته میزبانی استان گلستان از مسافران و زائران امام رضا(ع) نیست.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: فرمانداران تیم نظارتی مشخص کنند و نظارت دائم داشته باشند چون اگر گزارشی ببینم و یا احتمالا بازدیدی انجام دهم و شرایط مناسب نباشد برخورد جدی خواهم کرد.

زنگانه بیان کرد: واگذاری تفرجگاه‌ها و پارک‌های جنگلی توسط شهرداری به بخش خصوصی و رها کردن آن تفرجگاه پذیرفتنی نیست و هیچ توجیهی را از مدیر مربوطه نخواهم پذیرفت.

وی اضافه کرد: شهرداری‌ها اگر هم پارک و یا تفرجگاهی را به بخش خصوصی می‌سپارند، نظارت و مطالبه‌گری کنند.

جلسه شورای اداری استان گلستان جلسه شورای اداری استان گلستان جلسه شورای اداری استان گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا