اخباریزد

نشست شورای اداری شهرستان اردکان با محوریت نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز یکشنبه سی ام اردیبهشت ماه، نشست شورای اداری شهرستان اردکان با محوریت نماز با حضور مدیرستاد اقامه نماز استان، فرماندار اردکان، اعضای شورای اقامه نماز و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام شیری دبیر ستاد اقامه نماز ضمن خیر مقدم به مدیر ستاد اقامه نماز استان و حاضرین در جلسه، ایام دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) را تبریگ گفت.

در ادامه حجت الاسلام موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان نیز ضمن تبریک ایام دهه کرامت به تقویت و لزوم اهتمام مدیران و سایر نهادهای دولتی بر امر اقامه نماز تصریح کرد.

وی نماز را یک کار ارزشمند فرهنگی دانست و‌ گفت: این موضوع باید از دوران طفولیت باور فرزندان ما باشد و ثواب و برکتی که نماز اول وقت دارد و تاثیرات وضعی آن در زندگی مادی و معنوی به خوبی برای نسل امروز تبیین گردد.

حجت الاسلام موسوی سبقت گرفتن مدیران و مسئولین در اقامه نماز از سایر کارکنان را تبیین درست این فریضه الهی دانست و گفت: همانطور که لازم است با حمایت‌های مالی و ایجاد امکانات و فضای لازم به امر نماز توجه شود باید نسبت به تبیین آن توجه ویژه شده و غفلت نگردد.

برگزاری نشست شورای اداری شهرستان اردکان با محوریت نماز برگزاری نشست شورای اداری شهرستان اردکان با محوریت نماز برگزاری نشست شورای اداری شهرستان اردکان با محوریت نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا