اخبارگیلان

جلسه شورای اداری شهرستان رشت برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز گیلان : باید با شرکت در انتخابات افرادی صالح و کاردان که دغدغه توسعه و ترویج نماز دارند انتخاب کنیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، جلسه شورای اداری شهرستان رشت با حضور کیاء عاشوری فرماندار رشت و حجت الاسلام حجازی مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان در روز بیست و یکم دیماه در سالن جلسات فرمانداری رشت برگزار شد.

کیا عاشوری، فرماندار شهرستان رشت در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان رشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، اظهار کرد: فرصت خدمت به خلق یکی از ویژگی‌های انقلاب است، از دل انقلاب مواودهایی متولد شدند که دنیا را تحت تأثیر قرار دادند و تمدن بعد از خود را ساختند، امام راحل از بزرگوارانی بود که توانست تمدن بزرگی را پایه گذاری کند.

جلسه شورای اداری شهرستان رشت

وی با بیان اینکه اسلام انسان‌ها را از جاهلیت مدرن به سمت آگاهی سوق داد و مسلمانان را به هویت خود هدایت کرد، افزود: در طول این مدت همانطور که مسلمانان در اقصا نقاط جهان به تأسی از انقلاب اسلامی در راستای هویت ملی خود تلاش می‌کنند، استکبار هویت خود را از دست می‌دهد و اعتراضاتی که در دل اروپا نسبت به سیاست‌های استکبار جهانی برگزار می‌شود، بیانگر همین امر است.

وی با تأکید بر اینکه اخلاق، معیار و اساس کار مدیران است و باید خدمتگزاران خوبی باشیم، افزود: سالروز پیروزی انقلاب بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های مختلف عمرانی، بهداشت، درمان، راه‌های روستایی، کشاورزی و غیره است.

عاشوری تأکید کرد: مدیران و مسئولین باید باورهای خود را تقویت کنیم تا بتوانیم در تبیین دستاوردهای انقلاب نقش‌آفرینی داشته باشیم، می‌طلبد متولیان فرهنگی در اجرای برنامه‌های تبیینی خلاق عمل کنند تا باعث جذب جوانان و دانشجویان به این برنامه‌ها شوند، به عنوان مثال انتظار داریم در یادواره‌های شهدا بیشتر شاهد حضور نسل نوجوان و جوان باشیم.

جلسه شورای اداری شهرستان رشت

حجت السلام حجازی مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان که مهمان ویژه جلسه شورای اداری شهرستان رشت به برگزاری اجلاس سراسری نماز در زنجان اشاره داشت و گفت: از فرماندار محترم درخواست داریم که در فرصت باقی مانده تا پایان سال اجلاسیه نماز در سطح شهرستان رشت را برگزار نمایند و از دانش آموزان و دانشجویان و افراد خاص نیز دعوت به عمل آوردند.

حجازی افزود: از دستگاهها و نهادهای فرهنگی خواست تا در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز تبلیغات کنند و از ظرفیت های دیگر دستگاهها در این زمینه استفاده کنند هر اداره ای بنا به امکانات خود می توانند در زمینه نماز تبلیغات محیطی بکنند .

مدیر ستاد اقامه نماز ضمن در خواست از عموم مردم برای شرکت در انتخابات گفت : باید با شرکت در انتخابات افرادی صالح و کاردان  که دغدغه توسعه و ترویج نماز دارند انتخاب کنیم و یکی از معیارهای انتخاب افراد صالح میزان اهمیت و تلاش  آن فرد به توسعه و ترویج فرهنگ نماز در جامعه باشد.جلسه شورای اداری شهرستان رشتجلسه شورای اداری شهرستان رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا