کرمان

جلسه شورای اداری شهر بابک با محوریت نماز و مسجد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، جلسه شورای اداری شهر بابک با محوریت نماز و مسجد روز دوشنبه سی ام مرداد ماه با حضور فرماندار،دبیر ستاد اقامه نماز استان،و دیگر مسوولان شهرستان در محل فرمانداری شهرستان شهربابک برگزار شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شمسی فرماندار شهرستان شهربابک ضمن خیر مقدم و تشکر از حاظرین در جلسه در رابطه با اهمیت نماز بخصوص اقامه نماز جماعت در مسجد، مطالبی را بیان داشت و در ادامه حجت الاسلام پور احمدیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شهربابک پیرامون مسجداز منظر قرآن و روایات و اهمیت مسجد و کارآیی آن در زمان پیامبر (ص) و اهلبیت(ع)  و تا زمان انقلاب تا بحال سخنان مبسوطی را ارائه کرد.

وی در ادامه با اشاره به آیات قرآن  گفت: اولین بنا روی کره زمین مسجد بوده است و جایگاه مسجد از قداست خاصی برخوردار است.

پوراحمدیان با بیان اینکه اولین کار پیامبر(ص) در مدینه ساخت مسجد بوده اظهار کرد: بیش از ده بار نام مسجد در قرآن آمده است و خداوند مسجد را خانه خود قرار داده است.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شهربابک تشریح کرد: خداوند خادمان خود را حضرت ابراهیم(ع) و حضرت اسماعیل (ع) معرفی کرده است و برای حضور در مساجد در قرآن سفارش زینت شده است و بیان شده که بهترین جامتان را بپوشید و خود را خوشبو کنید و وارد مسجد شود.

وی افزود: ساخت مسجد باید بر اساس تقوا و ایمان باشد.

برگزاری جلسه شورای اداری در شهرستان شهربابک با محوریت نماز و مسجد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا