اخبارخراسان جنوبی

اقامه نماز در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی لحاظ می‌شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از خراسان جنوبی، ناصر ناصری- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی-(۲۱ اسفند) در شورای اداری استان اظهار کرد: عزت و اقتدار کشور به برکت خون شهداست چرا که از جان خود گذشتند و با خون پاک خود نهال نوپای انقلاب را آبیاری کردند تا امروز به درختی تنومند تبدیل شود بنابراین بر همه لازم است برای حفظ جامعه، ادامه راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یاد و نام شهدا را گرامی بداریم.

وی با بیان اینکه اولین یادواره شهدای استانداری، فرمانداری و بخشدارها را امسال برگزار کردیم، افزود: تشییع و تدفین پیکر شهید گمنام در محوطه استانداری و برگزاری مراسم سوم، هفتم و چهلم این شهید گرانقدر از دیگر اقدامات فرهنگی مهم در سال جاری بوده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد: از مدیران دولت مردمی و انقلابی انتظار است که به مراسم شهدا و خانواده آنان توجه ویژه داشته باشند.

ناصری در ادامه حضور پررنگ در یادواره‌های شهدا و توجه به شهدای منتسب به هر دستگاه اجرایی را مورد تأکید قرار داد و افزود: از مدیران انتظار می‌رود به نماز اول وقت در دستگاه‌های اجرایی توجه کنند و بهترین راه تشویق کارکنان به نماز اول وقت، مشارکت مدیران و معاونان در نماز جماعت است.

وی بیان کرد: همچنین دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه اقامه نماز اول وقت ارزیابی می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی متذکر شد: گزارش‌هایی از اعزام خارج قاعده و بدون مجوز کارکنان دستگاه‌های اجرایی به عتبات عالیات رسیده که نیاز است به لحاظ خطرات و تهدیدات احتمالی از این موضوع جلوگیری شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا