اخبارلرستان

شورای اقامه نماز اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیکی خاک استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد قامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیکی خاک استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی با موضوع بررسی تفاهمنامه ستاد اقامه نماز با حضور اعضای این مجموعه در تاریخ دوازدهم آبان ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیکی خاک استان اظهار داشت: حضور مدیران در نماز جماعت باعث دلگرمی کارکنان و اهمیت قائل شدن آنها به نماز می شود، مدیران در زمانی که در ادارات حضور دارند،  نماز را کنار همکاران بخواند تا باعث تشویق آنها به نماز جماعت شود و دستگاه های اجرایی باید اهتمام ویژه ای برای اقامه نماز داشته باشند تا شاهد برگزاری نمازهای جماعت باشکوه و در اول وقت در ادارات باشیم

وی گفت: اهمیت نماز به قدری مهم است که قرآن بعد از ایمان آن را متذکر شده است یقیمون الصلوه “ از این جا به اهمیت نماز پی می بریم زیرا نماز یکی از پایه های دین شمرده شده است و در راس همه عبادتها است.

چراغی در این نشست با اشاره به اهمیت ، فضیلت نماز و ترویج فرهنگ نماز تصریح کرد: برای تعالی و ترویج فرهنگ نماز و رسیدن به نقطه مطلوب همه ما مسئول هستیم و هر کس به توان خود باید در این راه کمک کند.

همچنین قابل ذکر است که در ادامه اعضای شورای ستاد اقامه نماز به بیان عملکرد ، نظرات و پیشنهادت خود در حوزه نماز و فرهنگ ترویج نماز بحث و تبادل نظر کردند.

 برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیکی خاک استان لرستان برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیکی خاک استان لرستان برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیکی خاک استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا