لرستان

مدیر ستاد اقامه نماز لرستان با مدیر شورای تبلیغات دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین چراغی با مدیر شورای تبلیغات استان لرستان در خصوص اجرای برنامه های مشترک نمازی و فرهنگی در تاریخ نوزدهم شهریور ماه دیدار کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در دیدار با مدیر شورای تبلیغات استان لرستان اظهار داشت: توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سازمان ها و ادارات سهم مهمی در صیانت از نیروی انسانی دارد و ضروری است و مدیران ابتدا باید عمل‌کننده و حاضر در صف نماز باشند تا به همکاران نیز تسری یابد.

وی گقت: هم‌افزایی در مورد ارائه محتواهای نمازی از طریق انتشار کتب و محتواهای آموزشی از جمله مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه کرد، چراکه تنها از این طریق می‌توان مفاهیم مربوط به نماز، احکام و یا اهمیت آن را به افراد منتقل کرد.

چراغی عنوان کرد: وضعیت اقامه نماز در ادارات و سازمان‌های دولتی نسبت به گذشته بهتر شده و فضا و امکانات لازم در اکثر ادارات برای اقامه نماز فراهم شده است اما هنوز در سطح جامعه با رسیدن به نقطه مطلوب برای اقامه نماز فاصله داریم.

این مقام مسئول عنوان کرد: ستاد اقامه نماز استان در هر دوره سه ماهه سعی داشته تا دایره این نفوذ در کانال‌ها و گروه‌های فضای مجازی را گسترش داده و مسابقات و فراخوان‌های نمازی ستاد مرکز را در بیشترین سطح مجازی نشر کند.

دیدار ستاد اقامه نماز با مدیر شورای تبلیغات استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا