اخبارکرمان

جلسه مشترک مدیر کل سازمان تبلیغات با مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، صبح روز دوشنبه دهم مهر ماه، مدیر کل جدید سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان به همراه معاونین با حجت الاسلام عرب‌پور مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه حجت الاسلام عرب‌پور ضمن تبریک انتصاب مدیر کل سازمان تبلیغات، تعامل سازنده بین ستاد اقامه نماز و سازمان تبلیغات را به فال نیک گرفت و نقش این دو نهاد در ترویج فرهنگ نماز نقش بسیار مهم عنوان و بر اجرای تفاهم‌نامه‌های ستاد اقامه نماز با سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان کرد: امیدواریم با حضور مدیر کل جدید که عزم راسخ دارند بر جبران مسائل قبل سازمان نسبت به چند وظیفه‌ خاص که بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی است تاکید بیشتری شد.

همچنین عربپور موضوع تأمین ائمه جماعات مدارس و تأمین امام جماعت در ادارات را مطرح و بر آموزش ائمه جماعات سالی دو نوبت تأکید کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در این جلسه قول داد که در اجرای برنامه‌های آموزشی ائمه جماعات آنچه که بر عهده ستاد اقامه نماز است به خوبی انجام و از اساتید مجرب مرکز تخصصی نیز استفاده شود.

در این جلسه حجت الاسلام شهابی مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی بر اجرای تفاهم‌نامه‌ها تاکید و قول مساعد دادند که جلسات بیشتری برای برنامه‌های نماز با ستاد اقامه نماز داشته باشند.

جلسه مشترک مدیر کل تبلیغات اسلامی با مدیر ستاد اقامه نماز کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا