اخبارلرستانمهدویت

حضور مدیر بنیاد مهدویت لرستان در شبکه استانی افلاک در شب نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، حجت الاسلام چراغی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان در شبکه استانی افلاک در شب نیمه شعبان در تاریخ ششم اسفند ماه حضور یافت.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در خصوص اهمیت شب نیمه شعبان اظهار داشت: روایت داریم که هر کسی در این شب دعای کمیل را بخواند مورد رفعت و بخشش خدای سبحان قرار می گیرد و دعای افراد از سوی خدای سبحان به اجابت می رسد مگر اینکه خواسته گناه آلودی باشد که اجابت نمی شود.

وی با اشاره به وظیفه هر فرد در زمینه شناخت امام زمان(عج) بیان کرد: باید امام زمان(عج) حتی به صورت اجمالی بشناسیم چراکه گاهی وقت دشمنان و مدعیان دروغین از این عدم شناخت استفاده می کنند و خانواده ها، نوجوانان و جوانان را گرفتار می کنند.

حجت الاسلام چراغی شیطان را دشمن آشکار خواند و خاطرشان کرد: از امام زمان(عج) روایت داریم که هر کسی نماز اول وقت را بخواند بینی شیطان را به خاک می مالد.

چراغی عنوان کرد: باید سعی کنیم یاد حضرت ولیعصر(عج) را زنده نگه داریم و برای فرج حضرت مهدی(عج) دعا کنیم و همچنین نسل مهدوی را تربیت کنیم و اگر تربیت محوری را هدف قرار دهیم به سمت جامعه منتظر خواهیم رفت.

این مقام مسئول یادآور شد: برنامه های مهدوی فقی مختص نیمه شعبان نیست بلکه در طول سال برنامه های مهدوی، دوره های تربیت مربی ویژه مربیان، دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان و کارگاه های تخصصی ویژه دانشجویان و اساتید و دوره هایی مختص در هیئت های مذهبی و دستگاه های اجرایی برگزار می شود.

حضور مدیر بنیاد مهدویت استان در شبکه استانی افلاک در شب نیمه شعبان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا