اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز جهاد کشاورزی خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان جلسه شورای اقامه نماز جهاد کشاورزی یکشنبه چهاردهم آبان ماه تشکیل شد.

در ابتدا مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جهاد کشاورزی خراسان رضوی به بخشی از فعالیت های فرهنگی و دینی که در مجموعه جهادکشاورزی برای خانواده ها، پرسنل و دیگر افراد شاغل در این سازمان در حوزه نماز و قران انجام می گیرد را بازگو کرد.

وی اظهار داشت: به امور نماز و قرآن توجه خاصی وجود دارد لکن تنگناهایی موجود است که باید حل شود، همچون کمبود روحانی در دفاتر، نبود اعتبار جهت پیگیری امورات لازم در حوزه نماز می توان اشاره کرد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی اظهار کرد: در دفتر نمایندگی ولی فقیه جهاد کشاورزی اگر شرایطی تغییر کرده و مشکلاتی وجود دارد ضمن ضرورت پیگیری باید شیوه کار نیز تغییر یابد و از دوستان برای فعالیت های چهره به چهره بهره گیری شود.

وی افزود: از ظرفیت دیگر و همچین شناسایی افراد علاقمند به کار فرهنگی و توسعه نماز بهره گیری شود مانند طرح رابطین قرآن در روستاها، اصول، مدیریت دینی و مهات لازم را به والدین آموزش دهیم که به عنوان یک مربی و مکمل فعالیت نقش آفرین باشند.

سبحانی نیا در پایان نیز به سوالات حاضرین جلسه در حوزه نماز پاسخ داد.

جلسه شورای اقامه نماز جهاد کشاورزی خراسان رضوی تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا