اخبارمرکزی

نماینده ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی با مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، حجت الاسلام جواد خلقت نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان به همراه دبیر ستاد اقامه نماز سازمان روز شنبه بیست و نهم مهرماه با حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر و حجت الاسلام احمد اناری کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان با هدف بررسی برنامه های مصوب سال ۱۴۰۲ سازمان جهاد کشاورزی در محل ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه حجت الاسلام رودبارانی ضمن خیرمقدم، به ارائه گزارشی از روند اجرای برنامه ها و نحوه بارگذاری و امتیاز دهی مستندات بارگذاری شده دستگاه های اجرایی توسط هیات ارزیابی، در سامانه سجاده استان پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام خلقت ضمن تشکر از همکاری ستاد اقامه نماز با دستگاه های اجرایی، گفت: ما باید موانع اقامه نماز را در ادارات برطرف کنیم و توجیهات را از بین ببریم و بستری مناسب برای اقامه نماز جماعت فراهم کنیم ، چرا که وظیفه اصلی ما ، اقامه نماز است و ضمن حضور در نماز جماعت دیگر همکاران را نیز به شرکت در نماز تشویق کنیم.

وی افزود: نظارت بر حسن اجرای دستورالعمل ها و آئین نامه ها از وظایف اصلی ما است و دبیر ستاد اقامه نماز سازمان با همکاری اعضاء شورا، در پیشبرد اهداف والای نماز در کلیه شهرستان ها و مراکز تابعه اقدام لازم را انجام دهد.

سپس حجت الاسلام اناری ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم، گفت: فعالیت های دستگاه های اجرایی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در سه حوزه، مدیریتی تمهیدی، فرهنگی آموزشی و تبلیغی و ترویجی برای سه گروه هدف کارکنان، خانواده کارکنان و خدمات بگیران دستگاه، برنامه ریزی شده و باید با قوت پیگیری و اجرا شود که این نیازمند حمایت مدیران دستگاه های اجرایی از فعالیت های دبیر شورای اقامه نماز دستگاه می باشد.

نماینده ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی با مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا