اخبارلرستان

شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضای این مجموعه در تاریخ بیست و هفتم فروردین ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی اظهار داشت:  ستاد اقامه نماز استان لرستان از نظر تولید محتواهای فرهنگی و رسانه‌ای، کاملاً آماده‌ی همکاری با سازمان‌ها، ادارات و دانشگاه‌ها می باشد و برای تقویت بیش از پیش فرهنگ مهدویت و نماز و شاخص‌های سبک زندگی ایرانی، اسلامی، نقش نهادهای فرهنگی، علمی، آموزشی و اجتماعی همچون آموزش و پرورش و نظام دانشگاه‌ها، یک نقش بسیار مهم می باشد.

وی گفت: هرچقدر در جامعه، تعالیم و احکام دینی از جمله نماز خواندن، تقویت و نهادینه شوند خود به خود از میزان آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها و جرائم نیز در جامعه کاسته می‌شود؛ زیرا دین و معنویت، مانع گناه‌کاری می‌شود.

چراغی تصریح کرد: ستاد اقامه نماز استان لرستان یک سازمان اداری ناظر است و باید مطالبه‌گری و نظارت کند تا فریضه‌ی مهم نماز و فرهنگ مهدویت در سازمان‌ها، ادارات، نهادها و دانشگاه‌ها به خوبی، اجرا شود و  همچنین نظارت کند تا فعالیت‌های فرهنگی و فرهنگ‌ساز در زمینه فریضه مهم نماز، به خوبی اجرا شوند.

این مقام مسئول در پایان عنوان کرد: باید به پرسش‌ها و شبهات هم درباره موضوعات و مسائل دینی پاسخ داد و بخشی از جهاد تبیین، پاسخگویی اثرگذار به شبهات و پرسش‌های مرتبط با موضوعات دینی است.

برگزاری شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان برگزاری شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا