اخبارحوزه ریاستقم

اولین جلسه هیات امنای مسجد اهل البیت(ع) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، اولین جلسه هیئت امنای مسجد اهل البیت(ع) استان صبح شنبه، هشتم اردیبهشت ماه، با حضور سیداحمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام و المسلمین محمود متوسل رئیس بنیاد حضرت مهدی موعود(عج)، حجت الاسلام و المسلمین سیدجواد بهشتی مشاور رئیس ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین احمد احسانی مدیر مسجد اهل البیت(ع) و حجت الاسلام و المسلمین سید محمد آتش زر عضو هیئت امنا برگزار شد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور در این جلسه بر گسترش فعالیت های فرهنگی تاکید و خاطر نشان کرد: فعالیت های فرهنگی آموزشی مسجد می بایست گسترش یابد و همه اقشار حاضر در مسجد مخاطبین برنامه های فرهنگی قرار گیرند.

سید احمد زرهانی در ادامه بر لزوم اطلاع رسانی برنامه های مختلف این مسجد در رسانه ها اشاره کرد و گفت: مردم می بایست در جریان فعالیت ها و اقدامات این مسجد قرار گیرند تا خدمات بهتری به جامعه هدف ارائه شود.

حجت الاسلام و المسلمین احمد احسانی نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از اهم فعالیت های این مسجد پرداخت و گفت: علاوه بر برنامه های فرهنگی در ایام خاص سال، برنامه های مستمر فرهنگی در طول سال در حال انجام است و مسافرین و زائرین شهر کریمه اهل بیت(ع) از این خدمات بهره‌مند می شوند.

طراحی سایت مسجد، تشکیل کمیته فرهنگی، افتتاح حساب به نام ستاد اقامه نماز، اجرای طرح های عمرانی، ارتباط با دیگر مساجد بین راهی و انتقال تجربیات، تهیه تیزر برنامه های این مسجد و ارائه در صدا و سیما، فضای مجازی و دیگر ظرفیت ها از جمله اهم مصوبات اولین جلسه هیئت امنای مسجد اهل البیت(ع) در سال جاری بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا