اخبارتهران

سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران از نماز خانه های فرودگاه بین المللی مهر آباد بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، حجت‌الإسلام و المسلمین دکتر بهشتی سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران به همراه محمدرضا عسکری رئیس اداره برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی با حضور در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، از وضعیت اقامه نماز در این مجموعه  در تاریخ بیست و هشتم اسفند ماه بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید ۲ ساعته که با استقبال و همراهی مرادی مدیرکل فرودگاه، اکبری رئیس امور ترمینال‌ها و اماکن فرودگاه و بیات دبیر شورای اقامه نماز صورت گرفت، هیات بازدید کننده از وضعیت نمازخانه های عمومی و سالن ترانزیت ترمینال‌های ۱ و ۲ و نیز نمازخانه ترمینال کُرو بازدید و با حضور در واحد هماهنگی پرواز از نزدیک در جریان اقدامات نظارتی اداره‌کل فرودگاه مهرآباد در جلوگیری از تقارن ساعت نماز مسافرین با پرواز خروجی قرار گرفتند.

سرپرست ستاد اقامه نماز تهران و همراهان پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه عمومی در ترمینال ۲ با حضور در دفتر مدیرکل فرودگاه مهرآباد از اهتمام وی و پرسنل خدوم آن مجموعه تقدیر و تشکر بعمل آوردند .

بازدیدسرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران از نماز خانه فرودگاه بین المللی مهر آبادبازدیدسرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران از نماز خانه فرودگاه بین المللی مهر آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا