اخبارکرمانشاه

اختتامیه اجلاس سراسری نماز در قرارگاه عملیاتی لشگر ۸۱زرهی کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نمازاستان، روز سه شنبه یکم اسفند ماه ۴۰۲ ،اختتامیه اجلاس سراسری نماز در قرارگاه عملیاتی لشگر ۸۱ زرهی کرمانشاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز و مسئولین این قرار گاه برگزار شد.

در این مراسم علی مولوی ضمن تشکر از فرماندهان و دست اندرکاران اجلاس ، و تبریک اعیاد شعبانیه ، در باب اهمیت وجایگاه فریضه الهی نماز با استناد به آیات و روایات گفت: امروز همه ما بعنوان مسئول در نظام اسلامی وظیفه داریم در جهت ترویج و گسترش فرهنگ نورانی نماز تلاش کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به پیامهای رهبری معظم انقلاب (مد ظله العالی) به اجلاس های سراسری نماز گفت: معظم له در یکی از پیامهایشان می فرمایند امروز همه ما باید خود را مخاطب این آیه شریفه قران : وامر اهلک بالصلاه بدانیم و این وظیفه همه ماها سنگین تر می کند.

وی خاطر نشان کرد: نماز کامل ترین و جامع ترین عبادت است و بیشترین توصیه خداوند متعال در قرآن کریم به انسانها در مورد اقامه نماز بوده و وجود بیش ازیکصد آیه قران کریم و بیش از یک سوم احادیث و روایات در باب نماز نشان از اهمیت بسیار بالای این واجب الهی را دارد.

مولوی گریزی به موضوع بسیار مهم انتخابات آینده زده و گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان یاوه گوییان و دشمنان نظام خواهد بود . لذا به توفیق الهی تلاش دشمنان ومعاندین در جهت دلسرد کردن مردم از انتخابات اثری نخواهد داشت.

وی افزود: اگر انتخابات مهم نیست چرا دشمنان ما تمام تلاش خود را برای عدم شرکت مردم در این امر انجام می دهند؟چون در تمام دنیا حضور گسترده در انتخابات موجب اقتدار و امنیت کشور است.

در پایان این مراسم از فعالان و نفرات برتر توسط حاضرین تجلیل بعمل آمد.

اختتامیه اجلاس سراسری نماز در قرارگاه عملیاتی لشگر 81زرهی کرمانشاه برگزار شد-2

اختتامیه اجلاس سراسری نماز در قرارگاه عملیاتی لشگر 81زرهی کرمانشاه برگزار شد-3

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا