اخباراصفهان

۱۲۰ کانون فرهنگی مساجد با هدف ترویج نماز معرفی شدند

مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی المهدی اصفهان: ۱۲۰ کانون فرهنگی مساجد با برنامه هدفمند و مروج طرح نماز در استان اصفهان شناسایی و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، سید احمد نواب مدیر عامل بنیاد خیریه فرهنگی المهدی روز یکشنبه هفدهم دی ماه در گفتگویی به بیان فعالیت های این خیریه پرداخت.

وی با بیان اینکه ۱۴۰۰ باب کانون فرهنگی از حمایت های بنیاد خیریه المهدی اصفهان بهره مند هستند، اظهارداشت: این مراکز طرح های فرهنگی این موسسه را اجرا می کنند و از حمایت های آن نیز بهره مند می شوند.

سید احمد نواب گفت: ۱۲۰ کانون فرهنگی مساجد با برنامه هدفمند و مروج طرح نماز در استان اصفهان شناسایی و معرفی شدند.

مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی المهدی استان اصفهان افزود: ۲ هزار نفر عضو این کانون ها هستند که عمده آنان در گروه سنی نوجوان قرار دارند.

وی با بیان اینکه بر اساس ارزیابی صورت گرفته از ۱۲۰ کانون فعال شناسایی شده است، تصریح کرد: این مراکز طرح های بنیاد را با کیفیت بیشتر در مساجد محله خود اجرا و در جذب نوجوانان موفق بوده اند.

نواب ادامه داد: طرح نماز و دعوت به مسجد یکی از برنامه های شاخص فصلی بنیاد المهدی است که با ارائه محتوا و جوایز از کانون های فعال حمایت می شود.

این مقام مسئول دعوت به مسجد و اقامه نماز را از اهم خواند و گفت: دعوت به نماز و ترویج آن در اولویات این خیریه و کانون های فرهنگی می باشد.

وی با اشاره به عضویت کانون های مساجد در این بنیاد و بهره گیری از حمایت های آن، خاطرنشان کرد: نمایندگی شهرستانی این بنیاد در حال راه اندازی است تا کار حمایت و نظارت کانون ها تسهیل شود.

مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی المهدی استان اصفهان اضافه کرد: حمایت های بنیاد از فعالیت های فرهنگی مساجد توسط این نمایندگی ها انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از اردوهای کانون های دارای پرونده در این مرکز حمایت شده، گفت: این برنامه به صورت مشارکتی و تخفیف اجرا می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا