اخبارالبرز

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با مدیر کل امور مالیاتی استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با مدیر کل امور مالیاتی استان به همراه مسئول حراست امور مالیاتی و مسئول یاور نماز برادران استان در دفتر اداره امور مالیاتی در روز پانزدهم آذر ماه دیدار کرد.

با توجه به در پیش بودن اجلاس استانی نماز، اداره مالیاتی از مدیر ستاد اقامه نماز و مسئول یاور نماز استان دعوت کردند، که در رابطه با مباحثی مانند؛ مهدویت، آرامش و توسعه فردی نکاتی را بیان کنند و مورد بحث و تبادل نظر قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی گفت: توسعه و ترویج فرهنگ نماز وظیفه هر انسان مؤمن است و ما در هر جایگاهی که هستیم باید در این امر تلاش کنیم. اینکه می بینیم در اداراتی که دارای ارباب رجوع هستند اینچنین برای نماز کار می‌شود و دغدغه برای توسعه این فریضه الهی وجود دارد، مایه خرسندی و افتخار است.

ابراهیمیان مسئول یاور نماز برادران استان البرز گفت: انسان ها برای اینکه بتوانند با همکاران خود تعامل سازنده ای داشته باشند و همچنین با ارباب رجوع رفتار درست داشته باشند باید ظرفیت روحی خود را بالا ببرند و این ظزفیت روحی هم با ارتباط با خدا تحقق می بابد.

در پایان محمدی مدیر کل امور مالیاتی ضمن خیر مقدم و تشکر از برنامه های ستاد اقامه نماز  در جهت ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در سطح استان اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در محضر خداوند متعال این توفیق خدمت به نماز را دارم و تشکر می‌کنم از کارکنان مخلص و متعهد اداره کل امور مالیاتی استان که خالصانه پای کار هستند.

وی گفت: اعلام آمادگی می‌کنم که هرگونه برنامه مشترک که ستاد اقامه نماز در پیش داشته باشد با همکاری این اداره کل برگزار شود.مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با مدیر کل امور مالیاتی استان دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا