اخبارالبرز

مدیرستاد اقامه نماز با مدیرکل صدا و سیمای استان البرز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کاظمینی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با فرخ نژاد مدیرکل صدا و سیمای استان البرز در روز بیست و دوم اردیبهشت ماه دیدار کرد.

در این دیدار راجع به ساخت و تولید بیش از ۱۰ عدد مستند در رابطه با سبک زندگی معنوی اسلامی و مناظرات دانشجویی بحث و تبادل نظر شد.

در این دیدار مدیر ستاد اقامه نماز گفت: سبک زندگی یعنی انتخاب روش و شیوه صحیح برای زندگی که ضمن تامین خواسته‌های معنوی و مادی انسان، در نهایت زمینه‌های رضایت و خشنودی خداوند متعال را نیز فراهم آورد و این مهم جز با انتخاب الگویی جامع و حامل فضایل و ارزش‌ها در زندگی تحقق نخواهد پذیرفت.

مرادی گفت: با تقسیم بندی بودجه برای ساخت مستند سبک زندگی اسلامی معنوی ما بین ستاد اقامه نماز، صدا و سیما و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مقرر شد بالای ده مستند سبک زندگی معنوی ساخته شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان از فرخ نژاد مدیرکل صدا و سیمای استان به جهت اختصاص دادن دفتر خود به نمازخانه ی این اداره تقدیر و تشکر کرد و از خداوند متعال خواستار عزت روز افزون شد.

و در پایان مدیر ستاد اقامه نماز از نمازخانه ی صدا و سیمای استان البرز بازدید کرد و افزود: هدف اصلی از ایجاد سالن نماز، فراهم‌آوردن فضای مرتب و مهیا برای انجام عبادت نماز با گردهم آوردن کارمندان، دانشجویان، بیماران یا بازدیدکنندگان مسلمان در اماکن عمومی است.

مدیرستاد اقامه نماز با مدیرکل صدا و سیمای استان البرز دیدار کرد مدیرستاد اقامه نماز با مدیرکل صدا و سیمای استان البرز دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا