اخبارالبرز

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با مدیرکل صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان با فرخ نژاد مدیر کل صدا و سیمای استان البرز پیش از اجلاس استانی در روز چهار شنبه یکم آذر ماه دیدار کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب و آرزوی توفیق در مسئولیت جدید برای مدیرکل صدا و سیمای استان البرز گفت: بنابه فرمایش امام راحل(ره)، صداوسیما یک دانشگاه عمومی است.

در این جلسه مقرر شد یک مناظره دانش آموزشی-نسل نو- راجع به موضوعات تهدیدات و فرصت های نماز برگزار شود و همچنین طبق مصوبات فصل دوم شورای اقامه نماز، اجرا و پخش برنامه های استانی اذانگاهی به شورای اقامه نماز واگذار شود.

و در ادامه مقرر شد مدیر ستاد اقامه نماز در رابطه با نسل نو مسجد، نسل نو مدرسه و نسل نو دانشگاه به صورت زنده، سه نوبت در شبکه ی استانی حضور یابد و همچنین قرار شد یک مسابقه اذانگاهی و مکبری و پخش  نمازهای مدارس در صدا و سیمای استان صورت گیرد.

مرادی در ادامه به بیان انتظارات ستاد اقامه نماز از صدا و سیما پرداخت که از آن جمله می توان به نمازی کردن فضای صدا و سیما اشاره کرد زیرا صداوسیما نقش بسیار مهمی در فرهنگ سازی جامعه امروزی بر عهده دارد و می تواند در ترویج فرهنگ نورانی نماز بسیار موثر باشد.

مرادی گفت: صدا و سیما از اصلی ترین رکن های تبلیغ و نشر فرهنگ نماز است و باید این فضا را خالی رها نکرد و از ظرفیت های این رسانه برای اموری مانند جشنواره های سراسری نماز و فجر تا فجر که هدف نهایی تبلیغ این امر الهی است، استفاده کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا