اخبارالبرز

جلسه خدمات سفر استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، جلسه خدمات سفر استان با حضور دکترعبدللهی استاندار البرز، مدیر ستاد اقامه نماز، فرمانداران و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان در سالن شهدای دولت استانداری مورخ پانزدهم اسفندماه برگزار شد.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز باید به واقع مقصد گردشگران باشد و جاذبه های این استان برای مسافران نوروزی معرفی شود و در کنار این امر خدمات مناسبی نیز برای آنها پیش بینی شود.

مجتبی عبداللهی در جلسه ستاد سفر استان افزود: باید تمامی تدابیر لازم برای استقبال از مسافران نوروزی و حلول بهار بندگی رمضان اندیشیده شود.

ابوالفضل مرادی مدیر ستاد اقامه نماز گزارشی از نمازخانه ها و مساجد بین راهی داد و درباره برخی از مسائل و دغدغه هایی که ستاد اقامه نماز با آن مواجه است نکاتی را بیان کرد.

وی بیان داشت: فضای نمازخانه‌های بین راهی باید مسافران را به نماز خواندن در آن مکان ترغیب کنند نه اینکه با جلوه بد سبب خودداری مسافران از نمازخواندن در نمازخانه‌ها شوند و یا به اکراه وارد شوند، بلکه این فضاها باید پاکیزه و مطهر باشند.

مرادی افزود: مساجد و نمازخانه های بین راهی از اهمیت بالایی برخوردار هستند،که در استان به آن توجه ویژه داشت و تقارن سال نو با بهار بندگی باید توجه داشت که استان شاه راه مواصلاتی کشور می باشد و نیاز مبرم است که نمازخانه و مساجد بین راهی آراسته ای داشته باشد.

در ادامه جلسه استاندار البرز خطاب به معاون عمرانی خود افزود: به همراه ستاد اقامه نماز، شهردارها و در صورت نیاز با هماهنگی با دستگاه قضایی و تشکیل کارگروهی تمامی مشکلات و موانع مساجد بین راهی را برای سال جدید حل و فصل کنند.

جلسه خدمات سفر استان برگزار شد جلسه خدمات سفر استان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا