اخبارگلستان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان علی آباد کتول برگزار شد

هشتمین اجلاس استانی نماز با عنوان «نماز نسل نو با تمرکز بر مدرسه، مسجد و دانشگاه» به میزبانی علی آباد کتول، در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان علی آباد کتول با حضور مدیر و کارشناسان ستاد، فرماندار، امام جمعه و مسئولین شهرستان و اعضای شورای اقامه نماز شهرستان در روز پنج شنبه، بیستم مهرماه برگزار شد.

این جلسه با هدف برنامه ریزی برگزاری هشتمین اجلاس استانی نماز با عنوان «نماز نسل نو با تمرکز بر مدرسه، مسجد و دانشگاه» برگزار شد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز، در ابتدای جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری اجلاس در سالهای گذشته، گفت: باید تلاش شود با برگزاری اجلاس حرکت فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ نماز در سطح استان انجام شود.

وی افزود: استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی و آموزش و پرورش کمک شایانی به برگزاری هر چه بهتر اجلاس خواهد کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تاکید کرد: برگزاری نشست های نمازی در مقاطع مختلف تحصیلی ویژه دانش آموزان با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز، قبل از برگزاری اجلاس در دستور کار قرار خواهد گرفت.

محمدی در پایان تصریح کرد: با تشکیل کمیته های اجلاس و عضویت مدیران دستگاه های اجرایی، در باشکوه تر برگزار شدن هشتمین اجلاس استانی نماز کمک کنیم.

احمدی فرماندار شهرستان علی آباد کتول، برگزاری اجلاس را یک فرصت فرهنگی در این شهرستان قلمداد کرد و بر سوق دادن فضاسازی معنوی پیش از برگزاری اجلاس تاکید کرد.

وی گفت: از همین تاریخ فضا سازی تبلیغی نماز در سطح شهرستان شروع خواهد شد و تلاش خواهیم کرد با تشکیل کمیته ها، اجلاس خوبی را برگزار کنیم.

فرماندار علی آباد کتول با اشاره به موضوع اجلاس گفت: به لحاظ فرهنگی نیازمند توجه ویژه به نوجوانان و جوانان هستیم و در این اجلاس از حضور این عزیزان بهره می بریم.

برگزاری اجلاس نماز در دانشگاه آزاد اسلامی، فضاسازی تبلیغاتی با استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی، برگزاری نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی نماز، تجلیل از فعالین نمازی و دعوت از معلمین و اساتید دانشگاه به عنوان سفیر فرهنگی در حوزه نماز از جمله مصوبات این جلسه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا