لرستان

شورای اقامه نماز شهرستان الیگودرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز شهرستان الیگودرز با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، نماینده دادستان و دبیر شورای اقامه نماز شهرستان الیگودرز در تاریخ بیست و هفتم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در شورای اقامه نماز شهرستان الیگودرز اظهار داشت: نماز یکی از ارکان اصلی و ستون دین است و ما را در مقابل لغزشها، شدائد و گناهان زندگی محفوظ نگه می دارد و یکی از مولفه های حکومت اسلامی اقامه نماز می باشد از این رو باید برای رفع مشکلات در حوزه نماز تلاش کنیم.

وی گفت: فریضه واجب نماز از بارزترین جلوه‌‌های اخلاص در عبادت است‌ و رأس وظایف هر مدیر و مسئولی در جامعه اسلامی می باشد و نهادینه کردن فرهنگ نماز در جامعه نیازمند انجام برنامه‌های فرهنگی می‌باشد و بایستی از تمام ظرفیت‌ها و امکانات جهت توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در جامعه استفاده کرد.

این مقام مسئول در ادامه بر ضرورت گسترش ترویج فرهنگ نماز، خواندن نماز اول وقت و پخش اذان در ادارات و اماکن عمومی شهرستان تاکید کرد.

برگزاری شورای اقامه نماز شهرستان الیگودرزبرگزاری شورای اقامه نماز شهرستان الیگودرزبرگزاری شورای اقامه نماز شهرستان الیگودرز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا