اخبارلرستان

اجلاس شهرستانی نماز در الیگودرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، اجلاس شهرستانی نماز در الیگودرز با موضوع  نماز نسل نو با رویکرد نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان، دبیر شهرستان الیگودرز و دیگر مسئولان استانی در تاریخ بیست و هشتم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در اجلاس شهرستانی نماز الیگودرز اظهار داشت: نماز باعث پاکی روح و دل انسان از کینه، حسادت و بخل می‌شود و طهارت و پاکی در زندگی را برای انسان به همراه دارد، در روایت است که اثر تربیتی نماز پاکی روح و معنویت و تقرب به‌سوی خداست، کمااینکه کسی‌که با خدا ارتباط دارد با غیر خدا ارتباطی نخواهد داشت.

وی با یادآوری این‌که نماز سبب پاکی و تربیت درست فرزند می‌شود تصریح کرد: لذا خانواده‌ها اگر می‌خواهند فرزندان‌شان درست تربیت شوند به نماز اهمیت دهند و  نماز در شکل‌گیری صحیح روابط اجتماعی مؤثر است  کمااینکه اگر یک خانواده به نماز اهمیت دهد آن خانواده از نظر مردم متدین، آبرومند، مؤمن و مقید به حلال و حرام خواهد بود.

چراغی عنوان کرد: نماز در مدرسه خیلی مهم است چون باعث تربیت صحیح می‌شود و علاوه‌بر این جایگاه تعلیم و تربیت را ارتقا می‌دهد و روابط معلم و دانش‌آموز را محترمانه می‌سازد.

برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در الیگودرز برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در الیگودرز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا