اخبارمرکز تخصصی نماز

دوره تکمیلی تربیت مربی عالی معارف نماز در جامعه الزهرا(س) قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، دوره تکمیلی تربیت مربی عالی معارف نماز، از سوم مهر الی دهم مهر، برای کارشناسان خواهر در حوزه علمیه جامعه الزهرا سلام الله علیها قم، برگزار شد.

حجت الاسلام رجبی، مسئول اداره تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی نماز، در گفتگو با روابط عمومی این مرکز، از برگزاری دوره تکمیلی تربیت مربی عالی معارف نماز برای کارشناسان خواهر در حوزه علمیه جامعه الزهرا سلام الله علیها قم خبر داد و گفت: این دوره با همکاری فی مابین مرکز تخصصی نماز و اداره دانش آموختگان جامعه الزهرا سلام الله علیها به مدت یک هفته با حضور اساتید مجرب مرکز تخصصی نماز در حوزه جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار شد.

 

دوره تکمیلی تربیت مربی عالی معارف نماز در جامعه الزهرا(س) قم برگزار شد

وی افزود: این دوره جهت تقویت و توانمندسازی بیشتر، برای کارشناسانی که در دوره تربیت مربی عالی معارف نماز شرکت داشته اند می‌باشد که همه ساله برای فارغ التحصیلان دوره یکساله برگزار می‌شود.

حجت الاسلام رجبی با اشاره به موضوعات مطروحه در این دوره خاطر نشان کرد: دوره‌ای که در مهرماه امسال برگزار شد بحث‌های تکمیلی موضوعاتی مثل بررسی آیات و روایات نماز، شیوه‌های دعوت به نماز، مهارت های ارتباط موثر، مشاوره و علل ترک نماز و اسرار نماز مورد بررسی و آموزش قرار گرفت که با استقبال خوبی از جانب شرکت کنندگان در این دوره مواجه شد.

دوره تکمیلی تربیت مربی عالی معارف نماز در جامعه الزهرا(س) قم برگزار شد

 

وی در پایان با اشاره به بکارگیری فارغ التحصیلان این دوره‌ها خاطر نشان کرد: کارشناسانی که در این دوره شرکت می‌کنند پس از ارزیابی، جهت تبلیغ در مدارس به مدیران مدارس معرفی می‌شوند و در طول سال تحصیلی مشغول به فعالیت‌های تبلیغی در موضوع معارف نماز برای دانش آموزان مقاطع مختلف می شوند و تاکنون ۲۵ نفر از مبلغان خواهر در مقاطع مختلف مدارس قم در حال فعالیت تبلیغی می باشند و همچنین چندین نفر از مبلغان خواهر برای تبلیغ چهره به چهره در مسجد مقدس جمکران حاضر می‌شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا