اخباریزد

نشست آموزشی و توجیهی دبیران اقامه نماز ادارات استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، صبح روز سه شنبه چهارم بهمن ماه، همزمان با راه اندازی مجدد سامانه سجاده ستاد اقامه نماز کشور، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز،نشست هماهنگی و هم اندیشی دبیران اقامه نماز دستگاه های استان یزد برگزار شد.

در این نشست که با حضور ۱۸ نفر از دبیران جدید الانتصاب اقامه نماز دستگاه های استان یزد برگزار شد حجت الاسلام قانع کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان یزد ضمن تشریح برنامه های ستاد اقامه نماز و وظایف دبیر نماز در دستگاه ها و ادارات، نحوه بارگذاری مستندات فعالیت ها در حوزه نماز را در سامانه سجاده تبیین کرد.

دبیران حاضر در جلسه نیز ضمن فراگیری روند فعالیت سامانه سجاده، با هدف هم اندیشی و اشتراک تجربیات، مسائل و مشکلات خود را در این خصوص بیان کردند.

در ادامه این نشست حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد ضمن قدردانی از دستگاه ها و ادارت استان در اجلاس نماز استان و همراهی مدیران در برپایی این اجلاس، به بیان برخی مسایل حوزه نماز در مناطق محروم یزد و نیازمندی همراهی بیشتر دستگاه ها در این امر پرداخت.

شست هماهنگی و هم اندیشی دبیران اقامه نماز دستگاه ها شست هماهنگی و هم اندیشی دبیران اقامه نماز دستگاه ها شست هماهنگی و هم اندیشی دبیران اقامه نماز دستگاه ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا