اخبارفارس

کارگاه آموزشی پاسخ به شبهات دینی در شهرستان مرودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و سوم دی ماه، کارگاه آموزشی پاسخ به شبهات دینی و مذهبی و قرارگاه پرسمان اعتقادی دینی در فضای مجازی با حضور حجت الاسلام پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان مرودشت و حجت الاسلام خاوری امام جمعه مرودشت در مصلی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای کارگاه آموزشی پاسخ به شبهات دینی، حجت الاسلام خاوری ضمن تشکر از دبیر ستاد اقامه نماز این شهرستان بابت طراحی مبتکرانه و خلاقانه جهت پاسخگویی به شبهات دینی گفت: با استمرار و تداوم این برنامه قطعا مورد اقبال واقع خواهد شد.

در ادامه حجت الاسلام پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان بیان کرد: سوالات خوبی در مباحث اعتقادی و شبهات نماز مطرح شده است و انشاالله ادامه خواهد داشت.

وی گفت: شبهات جوانان و سوالات پیش روی آنان بر خواسته از هیجانات و تبلیغات منفی دشمن است، جامعه اسلامی، اساتید و روحانیون تحصیل کرده قطعا باید در عرصه حضور داشته باشند، چون خدایی ناکرده ممکن است دیر شود و دشمن جوانان ما را به سمت خود بکشد.

در پایان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان افزود: با راه اندازی کانال اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز در بستر فضای مجازی ایتا در سه بعد اخلاق، احکام و عقاید در خدمت شهروندان و جامعه هستیم.

پاسخ به شبهات دینی فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا