اخبارالبرزحوزه ریاست

همایش تقدیر از پویش و جشنواره نماز خوب در البرز برگزار شد+تصاویر

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، همایش تقدیر از پویش و جشنواره نماز خوب در سالن شهید سبحانی، مورخ هشتم اسفند ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی، استاندار، مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرکل آموزش و پرورش، ریاست دانشگاه فرهنگیان، ائمه و اساتید دانشگاه فرهنگیان استان البرز برگزار شد.

در این همایش حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی پیرامون جایگاه معلم و تاثیر مربی بر متربیان نکات ارزنده ای را بیان کرد.

استاد قرائتی گفت: خدا اول معلم بشریت می باشد و دبیران جای در پای انبیای الهی قرار می دهند، از این رو دانشگاه فرهنگیان برای پاسخگویی به سوالات نسل نو و شبهات دینی باید فراتر از کتاب های دانشگاهی خود، با استفاده از سیره ائمه اطهار (ع) و کتب بزرگان دین جوابگوی نیازهای آنان باشند.

وی افزود: معلمان باید از روش های کلاس داری نوین برای اثر بخشی مطلوب تر، جذاب سازی و انتقال معارف دینی در کلاس های آموزشی بهره گیرند.

و در پایان این همایش مدیر ستاد اقامه نماز از فعالین نماز نسل نو از جمله ریاست دانشگاه فرهنگیان، مسئول نماینده ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان، مدیرکل آموزش و پرورش و یاور نمازان استان تقدیر و توسط دانشگاه فرهنگیان از شرکت کنندگان در مسابقه پویش و جشنواره نماز خوب تقدیر و به عنوان یاد بود لوحی به آنها اهدا شد.همایش تقدیر از پویش و جشنواره نماز خوب برگزار شدهمایش تقدیر از پویش و جشنواره نماز خوب برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا