اخبارحوزه ریاست

از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه شورای معاونین ستاد اقامه نماز با حضور سید احمد زرهانی قائم مقام و جمعی از معاونین و مدیران ستاد و امین دوست محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام در روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار شد.

از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام تقدیر شد

سید احمد زرهانی در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش همکاران مجموعه در اجرای برنامه های حوزه ترویج و توسعه نماز، گفت: سازمان برنامه ریزی کمک بسزایی در پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز داشته است.

وی گفت: ارائه راهکار جهت بهبود موقعیت ستاد اقامه نماز در سطح ملی و ایجاد ردیف اعتباری در استانها باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

سید احمد زرهانی در بخشی از سخنان خود گفت: لایحه برنامه هفتم دارای مسائل فرهنگی و اجتماعی است و باید تلاش شود مسائلی مثل نماز، امر به معروف و نهی از منکر، مسجد و حجاب و عفاف مورد تاکید و بررسی قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: در حوزه فرهنگ، اگر راهی باشد که در حد یک ماده در این لایحه لحاظ شود از وضعیت فعلی آسیب های اجتماعی نجات پیدا خواهیم کرد.

از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام تقدیر شد

در ادامه جلسه امین دوست محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام، با اشاره به آسیب هایی در مسیر فعالیت ها فرهنگی وجود دارد، گفت: باید تلاش شود مطابق با نظر و تاکید مقام معظم رهبری فعالیتها انجام شود.

وی افزود: توسعه و ترویج فرهنگ نماز شامل حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر می شود.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب گفت: مسائل فرهنگی کشور خیلی جدی است و در جهاد تبیین نیازمند چارچوب مدون هستیم.

دوست محمدی تاکید کرد: ستاد اقامه نماز نیازمند استقلال در ارزیابی دستگاه های اجرایی است.

وی افزود: باید برنامه ریزی انجام شود تا در فرآیند تصمیم سازی استانها ستاد اقامه نماز عضو اصلی باشد و جایگاه قانونی ستاد باید با تحکم حضور پیدا کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام در پایان اظهار کرد: در حوزه مکانیزم ارزیابی عملکرد باید تلاش شود حساسیت لازم در بررسی مستندات صورت پذیرد.

در پایان با اهدای لوح تقدیر و تفسیر قرآن حجت الاسلام قرائتی و انگشتر متبرک مقام معظم رهبری از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام تجلیل شد.

از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام تقدیر شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا