اخبارحوزه ریاست

جلسه تقدیر از وزارت کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه تقدیر از وزارت کشور در راستای میزبانی بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز و همکاری در اجرای برنامه های مصوب ترویج و توسعه فرهنگ نماز، با حضور سید احمد زرهانی قائم مقام و معاونین ستاد اقامه نماز کشور و میکائیل راسخی معاون وزیر کشور در روز سه شنبه دوم خرداد ماه برگزار شد.

تقدیر از وزارت کشور

سید احمد زرهانی در ابتدای جلسه ضمن قدردانی از همکاری وزارت کشور در برگزاری اجلاس سراسری نماز، گفت: جهاد مشترک ستاد اقامه نماز و وزارت کشور دستاوردهای خوبی را همراه داشته است و طبق بررسی نتایج از استانها و ثبت بازخورد از آن، اجلاس ۲۹ یکی از بهترین اجلاس ها بوده است و نتایج از موفقیت نسبی این مراسم حکایت دارد.

وی افزود: بنای ستاد اقامه نماز پیگیری از روی دستاوردهای اجلاس است و ضمن قدردانی از حسن میزبانی وزارت کشور، اهتمام داریم در آینده از نعمت همکاری با این مجموعه بهرمند باشیم

قائم مقام ستاد اقامه نماز در ادامه گفت: استقلال استانداران در شورای اقامه نماز به عنوان رئیس شورا، منشا اثر برای همکاری مستمر است و با توجه به اینکه اهرم قدرت و تمکن در استانها به دست استانداران است، می توانند با رصد تحولات فرهنگی و اجتماعی نقش اساسی داشته باشند.

زرهانی با تاکید بر ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی در جامعه، افزود: با توجه به اینکه دشمن از تمام امکانات در مسیر تخریب فرهنگی استفاده می کند، نیازمند تحقق و تحول در حوزه فرهنگی هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پیش بینی شده است اجلاس آینده در دی ماه برگزار شود و طبق پیشنهاد حجت الاسلام حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در نحوه برگزاری اجلاس نماز، اگر این طرح اجرا شود، اجلاس با نگاه تحولی و به دنبال حل مساله خواهد رفت.

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور تاکید کرد: تعامل فکری استانداران و معاونین با مدیران ستاد اقامه نماز جهت ایجاد پیوند مستحکم در جهت تجهیز ذهنی و دریافت رهنمود موثر است.

وی اظهار کرد: یکی از معیارهای ارزیابی وزارت کشور از استانداران اجرای بخشنامه ۱۵ ماده ای باشد و در کنار ارزشیابی، استاندار و فرماندار نمونه نمازی برجسته شوند و در صحن اجلاس از آنها تقدیر شود.

تقدیر از وزارت کشور

میکائیل راسخی معاون وزیر کشور در ادامه جلسه ضمن تبریک دهه کرامت گفت: کار برای نماز پاداش دنیوی و اخروی را به همراه دارد.

وی تصریح کرد: وزارت کشور آمادگی کامل را برای حمایت از همایش های نماز را دارد.

معاون وزیر کشور خاطرنشان کرد: ارزشیابی استانداران در دستور کار قرار دارد و در کارگروه مشترک آمادگی رصد جلسات شورای اقامه نماز و میزان تحقق برنامه ها هستیم.

وی در پایان انجام فعالیت برای توسعه فرهنگ نماز را وظیفه همه مسئولین عنوان کرد و از تذکرات وزیر کشور نسبت به تجهیز و بهسازی نمازخانه هی مجموعه های اداری و غیر اداری در ایام مختلف خبر داد.

در پایان جلسه، از معاون وزیر و همکاران وزارت کشور به پاس همکاری در برگزاری اجلاس با اهدای لوح تقدیر و تفسیر قرآن حجت الاسلام قرائتی و انگشتر متبرک مقام معظم رهبری تجلیل به عمل آمد.

تقدیر از وزارت کشور تقدیر از وزارت کشور تقدیر از وزارت کشور تقدیر از وزارت کشور تقدیر از وزارت کشور تقدیر از وزارت کشور تقدیر از وزارت کشور تقدیر از وزارت کشور تقدیر از وزارت کشور

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا