اخباراصفهان

از رئیس دانشگاه اصفهان تقدیر شد

رئیس دانشگاه اصفهان: باید محیط مسجد دانشگاه را با برنامه های فرهنگی نماز از صرف اقامه نماز جماعت فراتر سازیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه با حضور در دانشگاه اصفهان از حسین هرسیج ریاست دانشگاه اصفهان به جهت اهتمامی که به امر نماز داشته است تقدیر کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در این دیدار بیان داشت: مدیران سرلوحه کارکنان هستند و ریاستی که به امر نماز اهمیت بدهد موجب تشویق کارکنان به امر نماز می شود.

حجت الاسلام و المسلمین رنجبر در مراسم تقدیر از ریاست دانشگاه اصفهان بیان کرد: اولویت کار ستاد اقامه نماز استان در آموزش و پرورش و دانشگاه ها می باشد و ستاد در ترویج فرهنگ اقامه نماز آمادگی کامل خود را جهت همکاری با دانشگاه در این زمینه اعلام می کند.

وی نجات جامعه را در اقامه امر نماز دانست و گفت: آنچه نجات بخش جامعه ما از فساد است قطعا اقامه امر نماز می باشد چرا که این امر موجب تقویت رابطه انسان با خدا است و با تقویت این رابطه ترس از نواهی خدا پیش می آید که ریشه فساد در جامعه را از بین می برد.

رئیس دانشگاه اصفهان اظهار کرد: امر نماز تکلیفی الهی می باشد و این امر با همکاری یکدیگر فرآیند قدرتمندی تشکیل می دهد.

هرسیج بیان داشت: محیط مسجد دانشگاه نیاز به تغییراتی جهت جذب دانشجویان به امر نماز دارد لذا درسدد برنامه ریزی هستیم تا محیط مسجد دانشگاه را با برنامه های فرهنگی نماز از صرف اقامه نماز جماعت فراتر سازیم.

وی نماز را ستون دین خواند و گفت: با توجه به فضای موجود در جامعه باید فضای تبلیغات و فرهنگی امر نماز را بیشتر سازیم و ما نیز آمادگی خود را جهت برگزاری برنامه های فرهنگی و استفاده از اساتید مرکز تخصصی نماز اعلام می کنیم تا بتوانیم با برنامه های متنوع جذب حداکثری به امر نماز داشته باشیم.

در پایان از ریاست دانشگاه اصفهان به جهت اهتمامی که به امر نماز داشته است با لوح تقدیری به امضای استاندار اصفهان تقدیر شد.

تقدیر از ریاست دانشگاه اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا