اخبارفارس

از فعالین نماز اداره کل تأمین اجتماعی فارس تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ پنجم بهمن ماه، جلسه تقدیر از فعالین نماز اداره کل تأمین اجتماعی با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس و ایرج نادری مدیر کل تأمین اجتماعی، در محل سالن اجتماعات شعبه ۱ اداره کل تأمین اجتماعی استان فارس برگزار شد.

حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در جلسه تقدیر از فعالین نماز اداره کل تأمین اجتماعی این استان گفت: نماز را می‌توان اولین توصیه خداوند متعال به پیامبران و آخرین وصیت اولیای الهی به بندگان برشمرد. نماز ساحل آرامش و نقطه عطفی برای رشد و تعالی انسان است. در این اصل و زمانی که جامعه و عالم گیج و کلافه شده‌اند، کشتی نجات جهت رسیدن به ساحل آرامش نماز است.

جلسه تقدیر از فعالین نماز فارس

وی با تاکید به اعضای شورای اقامه نماز اداره کل تأمین اجتماعی استان فارس گفت: مردم سرمایه اصلی این نظام هستند، بنده به شخصه در بعضی ادارات نحوه برخورد با ارباب رجوع و مردم را مناسب نمی‌بینم، اما در این اداره با چند مرتبه حضوری که داشته‌ام از برخورد مناسب کارمندان تشکر می‌نمایم. از اینکه این اداره شایسته تقدیر در امر نماز گردیده است از خدای متعال می‌خواهم اجر شما را با صاحب نماز عنایت کند.

در ادامه این جلسه ایرج نادری مدیر کل تأمین اجتماعی استان فارس با توجه به اینکه رسالت امروز همه ما اقامه نماز است افزود: به همه همکارانم تأکید کرده‌ام که نهایت دقت و تلاش خود را معطوف به امور فرهنگی و نماز کنند.

خاطر نشان می‌شود اداره کل تأمین اجتماعی استان فارس در ارزیابی عملکرد حوزه نماز شایسته تقدیر قرار گرفته است که با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس از آنان تقدیر به عمل آمد.

جلسه تقدیر از فعالین نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا