اخباراصفهان

تقدیر قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور از روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور به مناسبت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی از کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان به جهت کسب رتبه برتر تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان در روز چهارشنبه، ۲۷ اردیبهشت ماه از کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تقدیر شد.

با توجه به ارزیابی مدیریت روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور در عملکرد فعالیتهای سال ۱۴۰۱، محمد علی آقالر کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان رتبه برتر را کسب نمود و با اهدای لوح تقدیر از طرف سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، از وی به جهت فعالیت های انجام داده در روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان تجلیل به عمل آمد.

متن تقدیر قائم مقام ستاد اقامه نماز به شرح ذیل است:

نماز، ستون دین و باران رحمت الهی است، نماز زمزم زلالی است که حق پویان هر روز پنج نوبت خود را در آن چشمه شستشو، معطر و طراوت می بخشند.

جناب آقای محمد علی آقالر کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

بنا به گزارش مدیریت روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، کسب رتبه برتر در بین مسئولین روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ها را در سال ۱۴۰۱ تبریک گفته و تلاش ارزشمند جنابعالی را در جهت “انعکاس و پوشش گسترده اخبار و رویدادهای نمازی” ارج می نهیم و بر خود فرض می دانیم به مصداق کلام شریف: مَن لَم یَشکُرِالمَخلوق، لَم یَشکُرِ الخالق از همت و تلاش شما تشکر و قدردانی نماییم، خداوند همه ما را از اقامه کنندگان نماز قرار دهد. ان شاالله

سید احمد زرهانی

قائم مقام ستاد اقامه نمازتقدیر از کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا