اخبارفارس

از سربازان امریه ستاد اقامه نماز استان فارس تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و سوم مهرماه، از سربازان وظیفه ستاد اقامه نماز با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس سید حسین ذالانوار و کارشناسان این ستاد استانی با اهدای لوح سپاس و هدیه نقدی تقدیر به عمل آمد.

در این برنامه که با حضور ذوالانوار مدیر، پاک فطرت کارشناس برنامه ریزی نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان فارس صورت گرفت، ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن سخنانی، رهنمودهایی را جهت ادامه مسیر و فعالیت های ستاد اقامه نماز استان فارس ابراز کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در برنامه تقدیر از سربازان وظیفه این ستاد، با بیان اینکه سربازان امریه ستاد اقامه نماز باید از نظر ویژه گی های اخلاقی با دیگر سربازان که به صورت عادی خدمت مقدس سربازی را طی می کنند تفاوت هایی داشته باشند بیان کرد: سربازان امریه ستاد اقامه نماز از جهت خدمت در مکانی مقدس که مزین به نام نماز است باید روحیه تقوا گونه خود را تقویت کنند.

در پایان این برنامه مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس و کارشناس برنامه ریزی نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان فارس با اهدای لوح تقدیر با امضای دکتر زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور از سربازان امریه این ستاد تقدیر به عمل آوردند.

تقدیر از سربازان وظیفه فارس تقدیر از سربازان وظیفه فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا