اخبارکرمان

از فعالین نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، حجت الاسلام مظفری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان صبح روز پنج شنبه بیست و ششم مرداد ماه، ضمن حضور در کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان و سخنرانی، از فعالین نماز کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) تقدیر به عمل آورد.

مظفری در این نشست گفت: با تأسی از حضرت اباعبدالله الحسن (ع) که هدایت و حمایت انسانها را در مسیر سعادت،انجام می دهند کارکنان خدوم کمیته امداد هم در دو محور حمایتهای مادی و درمانی برای محرومین و محور هدایت فکری و عملی مددجویان بیش از پیش باید کوشا باشند.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه در ماه محرم قرار داریم و  شما فعالین نماز در یک اداره ای که خدمت مضاعف به محرومین دارید باید از حضرت سیدالشهدا (ع) تأسی بگیرید و امام حسین (ع) را الگو قرار دهید و نماز حضرت، در آن بهبوهه جنگ و در میدان جنگ و ستیز را به یاد بیاورید.

مظفری گفت: باید به این نکته توجه داشت که در هر شرایطی و هر جا و مکانی نماز اول وقت و به جماعت فراموش نشود و باید بگوییم که«اَشْهَدُ اَنَّکَ قَدْ اَقَمْتَ الْصَّلوهَ وَ آتَیْتَ الزَّکوهَ وَ اَمَرْتَ بِالْمَعْرُوفِ وَ نَهَیْتَ عَنِ الْمُنْکَرِ»گواهی می‎دهم که تو نماز را بپا داشتی و زکات دادی و امر به معروف و نهی از منکر کردی.

تقدیر از فعالین نماز کمیته امداد امام خمینی کرمان

تقدیر از فعالین نماز کمیته امداد امام خمینی کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا