اخبارگلستانمهدویت

آیین تقدیر از برگزیدگان مسابقات ندبه عاشقان و نماز و معارف مهدوی برگزار شد

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از کارکنان ستادی، در مراسمی برگزیدگان مسابقات ندبه عاشقان و نماز و معارف مهدوی معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، پس از اقامه نماز ظهر و عصر، آیین تقدیر از برگزیدگان مسابقات ندبه عاشقان و نماز و معارف مهدوی ویژه کارکنان و خانواده آن ها با حضور مدیرکل این دستگاه اجرایی برگزار شد.

محمد رعیت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تقدیر از برگزیدگان و اهدای جوایز به آن ها، در حاشیه این رویداد، گفت: توجه به کودکان و نوجوانان و تبیین معارف مهدوی و فضائل اقامه نماز در این زمان ضروری است و هرگونه اقدامی سرمایه گذاری برای آینده به شمار می رود.

وی همچنین به ضرورت توجه کارکنان این دستگاه اجرایی به فریضه نماز ومعارف مهدوی اشاره کرد و گفت: باید با تاسی از آموزه های ایمانی، توجه ویژه ای به نهادینه کردن فرهنگ نماز و رسیدن به جامعه ی مهدوی نشان دهیم.

یادآوری می شود، مسابقات ندبه عاشقان و نماز و معارف مهدوی به همت شورای اقامه نماز و گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا