اخبارفارس

تقدیر از فعالین جوان و نوجوان مساجد نی‌ریز انجام شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هجدهم مهرماه تقدیر از فعالین جوان و نوجوان مساجد نی‌ریز با حضور حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان نی‌ریز، مسعودی دبیر اقامه نماز شهرستان و دیگر اعضای شورای فرهنگی شهرستان در محل صحن مسجد جامع نی ریز برگزار شد.

در ابتدای این برنامه مسعودی دبیر اقامه نماز ضمن عرض خیر مقدم خدمت جوانان و نوجوانان نسل نو شهرستان نی‌ریز و نیز تقدیر از این جوانان فعال در اقامه نماز و برنامه های فرهنگی مساجد شهرستان، گزارشی از انجام برنامه های فرهنگی و آموزشی پیرامون اقامه نماز در مساجد و نیز مدارس شهرستان نی‌ریز ارائه داد.

در ادامه حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان نی‌ریز با بیان اینکه توجه به جوانان و نوجوانان و واگذاری مسئولیت به این عزیزان باعث کسب تجربه در سطوح بالاتر و افزایش اعتماد به نفس خواهد شد و مساجد، هیئت های مذهبی و کانون های فرهنگی بستر مهمی برای این کار می باشد.

وی در ادامه این برنامه به هماهنگی بیشتر دستگاه های شهرستان برای توجه به امر نماز در مساجد و اعطای مسئولیت به عزیزان جوان اشاره و ضرورت استفاده از تمام ظرفیت های فرهنگی شهرستان جهت بالا بردن فرهنگ معنوی را در تمام بخش های شهرستان یاد آور شد.

در پایان این برنامه از جوانان و نوجوانان فعال در مساجد نی‌ریز با اهای لوح سپاس و نیز هدایای نفیس تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا