اخبارکردستان

کارگروه پیگیری اجرای مصوبات شورای اقامه نماز استان کردستان برگزار شد

معاون استاندار کردستان: تخصیص اعتبار به نماز هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان کارگروه پیگیری اجرای مصوبات شورای اقامه نماز استان دوشنبه بیستم شهریور با حضور معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با ارائه توضیحاتی درخصوص مصوبات شورای اقامه نماز استان و ضمن اشاره به جشنواره فجر تا فجر در سال گذشته گفت: همه دستگاهها لازم است درخصوص جشنواره فجر تا فجر اطلاع رسانی کنند اما از چند دستگاه به صورت ویژه انتظار داریم چون ماهیت کاری و جمعیت هدف آنها به شکلی است که بیشتر می توانند نقش افرینی کنند.

وی با اشاره به اینکه دستور کار بعدی جلسه، چگونگی تولید محتوای نمازی برای فضای مجازی و صدا و سیما می باشد، افزود: مقام معظم رهبری می فرمایند بهترین راه برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی بحث نماز است، پیشنهاد می شود کارگروهی در این زمینه تشکیل گردد و آسیب شناسی انجام شود، برای مثال یکی از کارهای دشمن در فضای مجازی امروز ایجاد شبهه می باشد که لازم است به این شبهات با تولید محتوای مناسب پاسخ دهیم.

وی افزود: درخواست می شود در اسرع وقت نماینده ای توانمند و صاحب نظر از سوی دستگاه های مورد نظر برای ایجاد کارگروه معرفی شود و این کارگروه در جهت هم اندیشی برای تولید محتوای مناسب نمازی تشکیل گردد.

در ادامه رشیدی پور معاون استاندار ضمن تشکر از مدیر ستاد اقامه نماز بابت زحمات تشکیل جلسه گفت: پایه گزاری نظام اسلامی نماز است. امروزه مخاطبین ما کسانی هستند که باید به دیدگاه و نوع توجهی که دارند دقت کرد و با مطالب تکراری به جای جاذبه ایجاد کردن برای آن ها دافعه ایجاد نکنیم.

رشیدی پور گفت: در زمینه اعتبارات لازم است یادآوری کنیم تخصیص اعتبار به نماز هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. لازم است دستگاهها با استفاده از ظرفیت های خود در زمینه جذب نسل نو با روش های نوین تلاش و پیگیری کنند تا به نتیجه برسیم.

در پایان سایر اعضا نکته نظرات خود را بیان کردند.

کارگروه پیگیری اجرای مصوبات شورای اقامه نماز استان کردستان برگزار شدکارگروه پیگیری اجرای مصوبات شورای اقامه نماز استان کردستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا