اخباراصفهان

اقامه نماز ظهر اربعین در میعادگاه عاشقان اصفهان

جاماندگان اربعین حسینی با شعار «الی اصحاب الحسین» در اصفهان و ۲۹ شهرستان استان از صبح در مراسم پیاده روی شرکت نموده و ظهر اربعین نماز را اقامه کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، عاشقان جامانده از اربعین حسینی امروز پانزدهم شهریورماه مصادف با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام باحضور در مراسم پیاده روی اربعین حسینی در مرکز استان و ۲۹ شهرستان علاوه بر عزاداری، نماز ظهر اربعین را در میعادگاه عاشقان اقامه کردند.

عزاداران حسینی امروز در مراسم پیاده روی حضور پیدا کردند و بعد از عزاداری، نماز ظهر اربعین را در گلستان شهدای اصفهان اقامه کردند.

عزاداران با بلند شدن گلبانگ اذان ظهر اربعین در جای جای استان پهناور اصفهان با اقامه نماز اول وقت ثابت کردند در همه امور پیرو امام حسین علیه السلام هستند.

مردم شهر اصفهان علاوه بر اقامه نماز جماعت در گلستان شهدا، در امام زاده شاه کرم، مسجد جامع و بازار بزرگ اصفهان این امر مهم را اقامه نمودند و اقامه نماز اول وقت را جزء اموری دانستند که در پیروی از امام حسین علیه السلام واجب است.

همایش جاماندگان اربعین حسینی با شعار الی اصحاب الحسین علیه السلام، علاوه بر برنامه صبح و اقامه نماز ظهر، برنامه‌ای هم از ساعت ۳ بعدازظهر در گلستان شهدای اصفهان اجرا می نماید.

لازم به ذکر است مواکب حسینی در میعادگاه عاشقان نیز پذیرای عزاداران هستند.

نماز ظهر اربعین اصفهان

نماز ظهر اربعین اصفهان

نماز ظهر اربعین اصفهان

نماز ظهر اربعین اصفهان

نماز ظهر اربعین اصفهان

نماز ظهر اربعین اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا