اخبارتهران

دیدار و گفتگوی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ری با مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست حجت الاسلام و المسلمین کنگرلو دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ری با حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در تاریخ سیزدهم شهریور در دفتر استان تهران برگزار شد.

در این دیدار دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ری ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز در شهرستان ری را تشریح کرد.

وی گفت: با توجه به تصمیم صورت گرفته در کمیته فرهنگی ستاد جاماندگان اربعین حسینی و هماهنگی های صورت گرفته با مساجد، حسینیه ها، بقاع متبرکه و موکب ها قرار شد تا نماز جماعت اول وقت  به صورت گسترده برای مردم مومن و عزادار برگزار شود.

ایشان در ادامه گفت: طی هماهنگی های لازم، با متولی چهل مسجد در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی که به شهر ری منتهی می شود، نماز جماعت روز اربعین به بهترین نحو برگزار خواهد شد.

پس از آن مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از اقدامات خداپسندانه دبیر اقامه نماز شهرستان ری گفت: با توجه به اقدامات ارزشمندی که از شما در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز دارم، بر خود لازم می دانم صمیمانه از شما تشکر نموده و اعلام می دارم که  آمادگی هر گونه همکاری های لازم در رابطه با ترویج فرهنگ نورانی نماز را با شما داریم.

نشست با دبیر اقامه نماز شهرستان رینشست با دبیر اقامه نماز شهرستان ری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا