اخبارگلستانمهدویت

حال و هوای موکب های اربعین مهدوی باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان گرگان اظهار کرد: برگزاری موکب های دلدادگان اربعین حسینی امسال پرشور تر از سنوات گذشته و با حال و هوای مهدویت برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، در روز شنبه بیست و هشتم مرداد، مهدی جرجانی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری گرگان در جلسه هماهنگی برگزاری اربعین حسینی که با حضور بخشداران و دستگاه های اجرایی برگزار شد گفت: همه‌ساله حضور پرشور مردم گرگان در برگزاری موکب های جاماندگان اربعین حسینی نشان از ارادت آنان به اهل بیت و به ویژه سالار شهیدان دارد.
وی افزود: امسال نیز مراسم دلدادگان اربعین حسینی در ۱۰ شهر استان و به صورت ویژه تر در گرگان برگزار خواهد شد و تمامی دستگاه ها درشبکه سازی و ایجاد موکب ها مشارکت خواهند داشت.
جرجانی گفت: این مراسم از ۱۰ شهریور با مسدود شدن خیابان اربعین و استقرار موکب های مردمی و با پشتیبانی دستگاههای اجرایی هر شب از ساعت ۱۷ الی ۲۲ برگزار می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مرکز استان در پایان خاطر نشان کرد: خدمات فرهنگی ارائه شده از سوی این ستاد شامل سخنرانی، تعزیه خوانی، سینه زنی، خدمات مشاوره ای، بازی های فکری و سرگرمی ویژه کودکان و نوجوانان، خدمات پزشکی و پذیرایی می باشد.
جلسه هماهنگی برگزاری اربعین حسینی گرگان جلسه هماهنگی برگزاری اربعین حسینی گرگان جلسه هماهنگی برگزاری اربعین حسینی گرگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا