اردبیل

از اعضای هیات ارزیابی استان اردبیل تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، جلسه تجلیل از اعضاء هیات ارزیابی استان روز پنجشنبه بیست و چهارم اسفندماه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، کارشناسان ستاد اقامه نماز، در محل دفتر مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل برگزار شد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضا هیات ارزیابی استان و همچنین همکاری و مشارکت صمیمانه اداره کل اوقاف و امور خیریه با ستاد اقامه نماز اظهار داشت: عملکرد هیات ارزیابی در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در دستگاه های اجرایی استان بسیار ارزنده بود.

وی گفت: زمانی مأموریت ستاد اقامه نماز تکمیل می شود که بتوانیم نماز را در بین تمامی کارکنان دستگاه های اجرایی، خانواده آنها و همچنین جامعه به ویژه قشر جوان و نوجوان گسترش دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی ستوده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل هم در این جلسه، ضمن قدردانی از تلاشها و فعالیت های ستاد اقامه نماز گفت: دعوت به نماز مصداق بارز امر به معروف است و باید از ظرفیت ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان در زمینه دعوت مدیران ومسولان ادارت به امر اقامه نماز استفاده کرد.

وی تشکیل کلاسهای آموزشی برای ائمه جماعت ادارات و مساجد با موضوع آموزش روشهای برقرای ارتباط و مهارت های دعوت به نماز و همچنین آموزش مهارت سخنرانی کوتاه را ضروری دانست و برای مشارکت در اجرای این برنامه اعلام آمادگی کرد.

در پایان از اعضای هیات ارزیابی با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

تجلیل از اعضای هیئت ارزیابی استان اردبیل

تجلیل از اعضای هیئت ارزیابی استان اردبیل

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا